Autobusi i “Dancing with the stars” përfshihet në një aksident fatal në SHBA

Written by on 07/02/2018

“Dancing with the stars” mbetet një ndër spektaklet më të mëdha të vallëzimit në botë.

Mirëpo, edicioni i këtij spektakli jashtë vendit është përballur me një lajm tejet të hidhur dhe tronditës.

Autobusi i turneut me të cilin ata udhëtojnë për të bërë shfaqje, është përfshirë nga një aksident me fatalitet.

Ai është përplasur, duke shkaktuar një rrëmujë së bashku me 50 vetura të tjera.

Aksidenti ka ndodhur në Ames, të SHBA-ve

Nga aksidenti në fjalë ka mbetur i vdekur një person, ndërsa shumë të tjerë luftojnë në gjendje kritike për jetën.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Divan Radio

128 kbps

Current track
TITLE
ARTIST

Background