Besa kokëdhima shkelqen live me “Hurts”

Written by on 02/02/2018

 

Këngëtarja e njohur shqiptare, Besa Kokëdhima, ka treguar shumë herë se ajo është një prej emrave me potencë të respektuar vokale.

Ajo njihet për teknikën të veçantë të këndimit, dhe këtë e tregon gjithnjë në këngët e saj.

Besa ka realizuar setin e ri të performancave ‘live’ gjatë qëndrimit në Francë.


Divan Radio

128 kbps

Current track
TITLE
ARTIST

Background