Divan Radio

Divan Your Mind

Current track
Title
Artist


Bleona sjell së shpejti projektin e ri ” Boy Gone Bad “

Written by on 13/02/2018

Pas shumë pjesëmarrjeve nëpër evente të ndryshme, pasi u bë kryefjala e shumë lajmeve nëpër media shqipatre dhe të huaja, Bleona Qerreti i është futur punës në studio.

Këngëtarja po punon në studion në L.A, në të njëjtën ku ka punuar edhe Elvana Gjata.

Përmes llogarisë së saj në Instagram, Bleona njofton  se shumë shpejt vjen me këngë të re në gjuhën angleze e cila do të titullohet “ Boy gone bad ”.

Tagged as