Divan Radio – Top Hits

Today Best Music

Current track
Title
Artist

Background

Dua Lipa do të interpretojë kolonën zanore të filmit të ri të James Bond

Written by on 14/05/2018

Sukseset e saj njohin vetëm rritje. Këngë të kthyera në hite dhe koncerte në gjithë botën, skena të mbushura plot, famë, dashuri e dhuruar nga fansat: një jetë e mbushur plot me ngjyra për Dua Lipa-n. Së fundmi flitet se është favorite për të realizuar kolonën zanore të filmit të ri të James Bond.

Sipas “Capital FM” favorite për ta marrë këtë detyrë është Dua Lipa edhe pse deri tani mendohej se më të favorizuar për t’u përzgjedhur ishin Adele dhe Ed Sheeran.

Ndërkohë që kolonat e mëparshme zanore të filmave të James Bond janë kënduar nga Adele dhe Sam Smith.