Divan Radio

Divan Your Mind

Current track
Title
Artist


Elvana Gjata zbulon pjesë nga klipi i ri

Written by on 03/04/2018

Ditë më parë këngëtarja  shqiptare Elvana Gjata na njoftoi se shumë shpejt do të vinte me një klip të ri dhe dita ditës na zbulonte nga një detaj të ri rreth tij.
Projekti i saj quhet “Off Guard” në bashkëpunim me reperin e famshëm Ty Dolla $ign dhe do të publikohet më 6 prill në platformat më të famshme muzikore.