Divan Radio

Divan Your Mind

Current track
Title
Artist


Eminem i paparashikueshëm ! Lançon klipin brutal për këngën “Framed”

Written by on 06/04/2018

Ditë më parë, Eminemi e ka publikuar videon muzikore të këngës më të re, “Framed”. Kënga e re e Marshall Mathers rikujton hitet e tij të dikurshme, si “97 Bonnie & Clyde”.

“Framed” është një prej realizimeve më të mira të albumit “Revival”, mirëpo 45-vjeçari vazhdon të jetë i paparashikueshëm.

Së fundmi, kënga “Framed” është kompletuar me videoklip, i cili është shumë brutal. Eminemi luan rolin e pacientit në klip, i cili pas ikjes nga spitali përfundon në një shtëpi, i rrethuar nga viktimat dhe gjaku.

Tagged as