Ja cila është artistja që do të vizitojë Tiranën në Shkurt

Written by on 23/01/2018

Duke se çdo gjë është gati dhe pritet që në mbrëmjet e 2 dhe 3 shkurtit, rreth orës 20.30 të mbrëmjes, për publikun të luajë “OCEANA”, këngëtarja gjermane e rrymave soul, pop, R&B, reggae e dance pop, me një karrierë që nisi që në adoleshencën e saj në vitin 1997.

Pas performancës në rolin e Aidës, në musical-in “Aida” të Tom Rice e Elton John, ishte edhe vokalistja kryesore në versionin musical të “Dirty Dancing”.


Divan Radio

128 kbps

Current track
TITLE
ARTIST

Background