Divan Radio

Divan Your Mind

Current track
TITLE
ARTIST


Ja kush janë 3 këngët hit që do ju fiksojnë gjatë verës

Written by on 10/04/2018

Në fillim është Era, e cila në bashkëpunim me DJ e famshëm Maphorisa, solli këngën hit “Origami”

Gjithaçka perfekte duke dëgjuar kritikat e fansave dhe sigurisht menaxherit të saj, Era sjell sigurisht suksesin me Bon Bonin e rradhës.

Një tjetër këngë që solli sukses disa ditë më parë, është bashkëpunimi i Elvana Gjatës me Ty Dolla $ign me këngën “Of Guard”

Hiti sjell idenë e një feste verore në plazh. Sigurisht që kënga e shkruar nga Ty Dolla $ign me Elvanën dhe producent Poo Bear dhe Jimmy Giannos me Dominic Jordan do kishte sukses në publik, ata janë emra që dinë çfarë sjellin.

Hiti i tretë i cili ishte edhe surpriza e rradhës është bashkëpunimi i Dua Lipës me Calvin Harris. Ishte një hit surprizë sepse Calvin Harris është një nga DJ më të mirë në treg, por nu kduhet të harrojmë idenë që ai është dhe i dashuri i Rita Orës 🙂

Ju urojmë dëgjim të këndshëm.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *