Kendrick Lamar lançon “All The Stars” me SZA

Written by on 08/02/2018

Kendrick Lamar dhe SZA kanë publikuar videoklipin e ri të titulluar “All the Stars”.

Në regji të Davye Meyers, ekipi që punoi prapa projektit është ai që solli suksesin e “Humble” dhe “Loyalty”.

 

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Divan Radio

128 kbps

Current track
TITLE
ARTIST

Background