Divan Radio – Top Hits

Today Best Music

Current track
Title
Artist

Background

Kënga e re e Era Istrefit “ Prisoner ” publikohet nesër

Written by on 08/06/2018

Këngëtarja e njohur Era Istrefi është shndërruar në një prej personazheve më të përfolur në media.

Kënga “Live it up”, të cilën ajo e solli në bashkëpunim me Will Smith dhe Nicky Jam është kënga  e Kampionatit Botëror.

Përveç kësaj kënge, Era paralajmëroi edhe një ‘single’ tjetër. Bëhet fjalë për një këngë të re ritmike, e cila titullohet “Prisoner”.