Divan Radio – Top Hits

Today Best Music

Current track
Title
Artist

Background

Publikohet klipi i Dua Lipa-s dhe Calvin Harris

Written by on 03/05/2018

Pak ditë më parë këngëtarja me prejardhje shqiptare Dua Lipa, zbuloi se klipi i “One Kiss” do të publikohet shumë shpejt.

Ky projekt i ri i këngëtares në bashkëpunim me Dj e famshëm Calvin Harris është pritur shumë mirë nga publiku dhe fansat e tyre dhe prej dy javësh kryeson klasifikimin e muzikës moderne britanike.

Vetëm pak orë më parë klipi i “One Kiss” është lançuar në të gjitha platformat muzikore dhe detajet në të rikthejnë në vëmendjen e të gjithëve vitet ’90