Divan Radio

Divan Your Mind

Current track
Title
Artist


VIDEO: Rikthehet Elita 5, sjellin “ Tornado ”

Written by on 11/07/2018

Këngët që ka realizuar në karrierën e tyre grupi Elita 5, mbeten të pavdekshme.

Ata janë rikthyer me një projekt të ri, i cili tashmë është lançuar në YouTube dhe mban titullin “ Tornado ”.

Teksti i “Tornado” është shkruar nga Avni Qahili,  ndërsa për klipin është përkujdesur Max Production.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.