Divan Radio

Divan Your Mind

Current track
TITLE
ARTIST


Rita Ora, Bebe Rexha, Cardi B dhe Charli XCX lançojnë projektin ‘ Girls ‘

Written by on 14/05/2018

Kanë bashkuar fuqinë femërore në një këngë te vetme.

Rita Ora, Bebe Rexha, Cardi B dhe Charli XCX menduan të vijnë me një këngë dedikuar femrave. Bashkëpunimi i tyre ishte paralajmëruar prej disa javësh dhe flitet se Rita Ora ka qenë iniciatorja. Ndërkohë që po përfundohen xhirimet, versioni audio lyrics i Girls  është publikuar, fillimisht në Britaninë e Madhe. Këtë e kanë bërë të ditur vetë këngëtaret ndërkohë që presim klipin.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *