Divan Radio

Divan Your Mind

Current track
TITLE
ARTIST


Vjen hiti i ri i Drake “Nice For What”

Written by on 10/04/2018

Reperi i njohur botëror, Drake, ka publikuar së fundmi këngën e tij më të re.

Ai është një prej rap-artistëve më të pëlqyer në gjithë botën, dhe këngët e tij priten gjithnjë me shumë interes.

“Nice For What” titullohet kënga e re, të cilën Drake e publikoi dje, ndërsa e ka sjell të vizualizuar edhe me klip.
Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *